| | vivaspb.com | finntalk.com

طراحی سایت دانشگاه ها و مراکز آموزشی

قرن ۲۱ به سمتی می‌رود که اکثر مشاغل به دانش و مهارتهای رایانه‌اى نیاز خواهند داشت. ورود به این عرصه به نوع جدیدی از آموزش نیاز دارد که با آموزش سنتی کنونی بخصوص آنچه هم اکنون در مراکز آموزشی ایران در جریان است همخوانی ندارد.

گروه طراحی سایت "شرکت ارتباطات الکترونیک آنوشا با بررسی نیازهای این مراکز از جمله طراحی سایت مدارس، طراحی سایت دانشگاه، طراحی سایت آموزشگاه و برگزار کنندگان دوره‌های آمادگی کنکور ، راه کارهای جامعی از قبیل معرفی مرکز، معرفی مدیران و اساتید، دوره‌های آموزشی، سرفصل‌های هر دوره، معرفی دانشجویان موفق، کارنامه آنلاین، اطلاعیه و اخبار، شهریه و ثبت نام اینترنتی، مشاوره تحصیلی، سمینار و همایش، بانک مقالات، کتابخانه الکترونیک و ... را برای راه اندازی وب سایت این گونه مراکز ارائه می‌دهد.

راهکار طراحی سایت مراکز آموزشی بر دو ستون سیستم مدیریت اطلاع رسانی هوشمند و مدیریت اجراء و آموزشی هوشمند سازی استوار می‌باشد.

مهمترین انگیزه طراحی سایت مراکز آموزشی

در راستای اهداف هوشمند سازی مراکز آموزشی اصلیترین و مهم‌ترین انگیزه متقاضیان طراحی سایت مراکز آموزشی استمرار فرایند یادگیری در خارج از مرکز و اطلاع رسانی پیرامون مرکز می‌باشد. از این رو در طراحی اینگونه سایت‌ها سعی بر آن خواهد بود که با آنالیز و تحلیل فرآیند‌ها به بهترین نتیجه در اجرای راهکار طراحی سایت مراکز آموزشی برسیم.

برخی از امکانات

گروه طراحی سایت "شرکت ارتباطات الکترونیک آنوشا پس از بررسی نیازهای شما امکانات بیشتری از جمله امکاناتی که در ادامه به آن اشاره شده است، در اختیارتان قرار خواهد داد:

انتقال دادن کلیه اطلاعات مرکز از نرم افزار‌های تحت ویندوز و یا DOS، به سایت اینترنتی با کمترین زمان ممکن و با سهولت، طراحی آزمون و برگزاری آزمون‌های پیشرفته. انتقال اطلاعاتی نظیر کلیه اسامی و اطلاعات رشته، پایه و کلاس به همراه دسته بندی اتوماتیک آن‌ها. انتقال تصویر پرسنلی. چاپ کارت اتوماتیک برای نام کاربری و کلمه عبور. دریافت خودکار کلیه نمرات با دسته بندی آزمون‌ها با قابلیت نمایش همزمان بی‌‌نهایت آزمون، بخش ویژه کارنامه انضباطی قابلیت گفتگوی اینترنتی، انجمن‌های تخصصی، معرفی تاریخچه آموزشگاه، امکان ایجاد دسته بندی‌های مختلف آموزشی و مدیریت محتوا وب سایت، امکان ارسال نظرات مختلف در مورد مطالب وارد شده، امکان درج تصاویر، فایل‌های انیمیشن و پسوند‌های مختلف مثل WORD، PDF و.....، امکان نمایش ویدیو، عضویت در وب سایت، مدیریت کاربران، مشاهده صندوق پیام، مشاهده وضعیت تحصیلی، مشاهده کارنامه، معرفی اساتید، معرفی دروس، امکان بحث و گفتگو و صد‌ها امکانات دیگر ...

نیل به اهداف هوشمند سازی مراکز

در راستای هدف هوشمند سازی مراکز، استفاده سهل و آسان از فناوری اطلاعات به منظور توزیع خدمات از جمله مزایای طراحی سایت‌های هوشمند سازی مراکز آموزشی توسط گروه طراحی سایت "شرکت ارتباطات الکترونیک آنوشا می‌باشد. شیوه‌ای جدید که به منظور استفاده از فناوری جدید می‌باشد و به افراد تسهیلات لازم جهت دسترسی مناسب به اطلاعات و خدمات، اصلاح کیفیت خدمات و ارائه فرصتهای گسترده‌تر را اعطا می‌کند.

استمرار فرايند يادگيري افراد در خارج از مرکز

ایجاد محیطی پویا و جذاب برای شکوفایی کامل استعداد‌ها و بروز خلاقیت‌های فردی و جمعی

افزایش حضور، پشتیبانی و مشارکت گروه‌های ذینفع در فرایند یادگیری

همراه نمودن کادر آموزشی با روند‌های نوین آموزشی مبتنی بر نیازمندی‌های جامعه دانش بنیان

ایجاد محیطی مناسب جهت ارزیابی‌های مستمر و متناسب با استعداد و پیشرفت

توسعه مهارت‌های ادراکی، کلامی، اجتماعی، حرفه‌ای و تخصصی افراد

تربیت فاخر برای ورود به میدان‌های بین المللی با تکیه بر هویت ایرانی - اسلامی

بهره گیری از اصول روان‌شناسی

در طراحی وب سایت شما، در کنار کار‌شناسان فنی خلاق و با تجربه از توصیه‌های روانشاسی در نحوه تامین محتوا، ساختار وب سایت و رنگهای مورد استفاده بهره خواهیم برد تا مرکز آموزشی شما به بهترین نحو ممکن و با روش‌های نوین خدمات خود را معرفی کند.

میزبانی

اغلب شرکتهای طراحی سایت بدلیل مشکلات میزبانی از ارائه خدمات میزبانی خودداری می‌کنند. به همین دلیل مشتری در زمان برخورد با خطا جهت اطلاع رسانی و رفع خطا سردرگم شده و نمی‌داند که مشکل از میزبان است یا طراح سایت. حال اینکه گروه طراحی سایت "شرکت ارتباطات الکترونیک آنوشا با آگاهی از این امر مهم با هدف پشتیبانی بهتر و سریع‌تر به صورت رایگان میزبانی وب سایت شما را بعهده خواهد گرفت.

 مکانیزم های امنیتی

از مهمترين مبحث در راه اندازی وب سایت مبحث امنيت آن مي باشد .

گروه طراحی سایت "شرکت ارتباطات الکترونیک آنوشا" بمنظور حفظ امنيت حداکثری از راهکارهای حفاظتي بسیار قوی  که توسط تيم امنيتي اين شرکت تهيه شده است استفاده مي کند.

سيستم های محافظتي، تولید تيم امنيتي اين شرکت است كه خرابكاريهاي در حال وقوع روي سايت را شناسايي کرده و مانع ايجاد خرابکاري مي گردد. روش كار به اين صورت است كه با استفاده از تشخيص نفوذ كه شامل مراحل جمع آوري اطلاعات، پويش سايت، به دست آوري كنترل سايت و نهايتا هك كردن مي باشد ، مي تواند نفوذ خرابكاريها را گزارش و كنترل كند. البته در بدو امر سیستم ها به نحوی نوشته شده اند که احتمال نفوذ به مرحله فوق بسیار ضعیف است، که در صورت به وقوع پیوستن این احتمال ضعیف با تدابیر اندیشیده شده می توان گفت نفوذ به صفر نزدیک می شود.

از قابليتهاي ديگر اين سيستم ، امكان تشخيص ترافيك غيرمتعارف از بيرون به داخل شبكه سرور سايت و اعلام آن به مدير سايت و يا بستن ارتباطهاي مشكوك و مظنون مي باشد و سیستم به صورت خودکار آی پی های غیر مجاز را قفل می کند. اين ابزار قابليت تشخيص حملات از طرف كاربران داخلي و كاربران خارجي را نيز دارد که به صورت هوشمند به طرق مختلف از نفوذ جلوگیری می کند.

مشاوره   -   09124319885

توجه فرماید کلیه پرداخت ها ی مالی را تنها از طریق همین سایت انجام دهید

وضعیت سرور ایران :  آنلاین | سرور آلمان : آنلاین  | سرور کانادا : آنلاین  | سرور آمریکا : آنلاین
 
وزارت ارشادوزارت صنعت، معدن و تجارت
شماره ثبت قانونی : 454575
آدرس مرکز اصلی : تهران، پاسداران، دشتستان دهم
شرکت طراحی سایت
   
 

طراحی سایت,طراحی وب سایت,طراحی پرتال,طراحی وب,طراحی سایت اختصاصی,طراحی سایت سازمان ها و ادارات,طراحی سایت شرکت ها و موسسات,طراحی سایت صنعتی,طراحی سایت کارخانه ها و تولیدی ها,طراحی سایت بیمارستان ها و مراکز درمانی,طراحی سایت آژانس های مسافرتی و گردشگری,طراحی سایت آژانس های هواپیمایی,طراحی سایت دانشگاه ها و مراکز درمانی,طراحی سایت هتل ها و مراکز اقامتی,طراحی سایت شخصی,طراحی سایت املاک,طراحی سایت خبری,طراحی سایت ورزشی,طراحی سایت php,طراحی سایتhtml,طراحی سایت با جوملا,طراحی سایت با وردپرس,طراحی سایت با نیوک,طراحی سایت با هاست و دامنه,هاست,دامنه,بهینه سازی وب سایت,سئو,گوگل,پشتیبانی 24 ساعته,قیمت ارزان,آموزش کامل سایت,شرکت ارتباطات الکترونیک آرنوشا(سهامی خاص), arnoosha,eea.co.ir,website,web,site,portal,Site Design,design,seo,host,domain

شركت ارتباطات الکترونیک آرنوشا (سهامی خاص) به شماره ثبت رسمی 454575 در اداره کل ثبت شرکت های جمهوری اسلامی ایران، با کادری مجرب از متخصصین متعهد به هموطنان عزیز در حيطه طراحی و پشتیبانی کامل انواع سایت، پرتال و شبکه های اینترنتی در تمامی بخش های سازمانی، خبری، فروشگاهی، شخصی و... خدمت رسانی می کند.  ادمه...

  بانک ملت دانشگاه آزاد